שירותי חירום
 
מקצוע המנעולנות בארץ הנו חלק אינטגרלי ממערך שירותי החירום. 
המנעולנים שלנו מתייחסים לכל קריאה קיימת סבירות שאתם נמצאים בסיטואציה מסוכנת או דחופה ולכן אנו מתחייבים:

  • שיחתך תענה מיידית.
  • זמינות 24/7
  • נחזור אליך עד 30 דק' ללא קשר לימי השבוע ושעות היום.
  • נעזור עד פתירת הבעיה.
  • מתחייבים לאמינות ומקצועיות.
  • שיחת ייעוץ חינם.

אנו מתייחסים לשירות, אמינות ומקצועיות המנעולנים שלנו בכובד ראש ובאחריות גדולה.  ההצלחה שלנו היא במהירות התגובה לכל קריאה ובמקצועיות הטיפול בבעיה. כל קריאה נלקחת בחשבון  כקריאת חירום.אף אדם לא מתכנן לצאת מביתו ולגלות כי ננעל מחוץ לדלת ביתו או מכוניתו.הנושא תופס משנה חשיבות כשירות חירום, אם חלילה אחד מבני הבית (תינוק, פעוט, מבוגר) ננעל בבית או ברכב.אנו נעשה הכל כדי להגיע אליך במהירות האפשרית על מנת לפתור את הבעיה לפני שתחמיר.

להלן כמה מצבים בהם מפתח תקול או איבוד מפתי עלולים ליצור מצבים מסוכנים:

להינעל מחוץ לרכב

קבעת פגישה עסקית לשעות אחה"צ המאוחרים עם לקוח בעיר מרוחקת.אתה מחליט לעצור בדרך להתרענן ומחנה את רכבך בחניון פתוח בשעות אלו.  כשאתה חוזר לחניון לאחר שעת הסגירה ,אתה מגלה כי בחניון מסתובבים כמה חבר'ה הנראים לא כל כך סימפטיים.אתה מכניס את ידך לכיס להוציא את צרור המפתחות, כדי לברוח משם כמה שיותר מהר, אתלה מגלה כי המפתחות לא עליך!שכחת אותם ברכב.כעת אתה חושב מה לעשות ומהר חושב על מנעולן שיגיע כמה שיותר מהר.אנו מניחים כי אתה מצוי בסיטואציה מסוכנת ולכן נגיב כמה שיותר מהר.

שבירת המנעול בצילינדר הדלת

אתה מחליט להישאר במשרד כדי לסיים פרזנטציה למחר עד לשעות הלילה המאוחרות.אתה מסיים ונוסע מאמצע הלילה החשוך וגשם זלעפות יורד.מגיע הביתה וכל מה שאתה חושב זה רק לפתוח את הדלת וללכת מיד לישון.אתה מסובב את המפתח ו..טראח!  המפתח נשבר!אמצע הלילה , אתה מתגורר לבד, גשם זלעפות בחוץ ואתה נעול מחוץ לביתך.שיחה למנעולן תפתור את הבעיה בזמן מאוד קצר.